W czwartek 17 listopada 2011 o godzinie 16.30 zapraszamy na niespotykane dotąd warsztaty powstawania ozdób ze słomy. Materiał niby wszystkim znany ale niecodziennie mamy okazję nauczyć się tworzenia różnych przedmiotów ” ze złota” – jak nazywa swój materiał Anna Bezuglowa- nasza instruktorka. Technika ta umożliwia powstawanie różnych przedmiotów od biżuterii, zabawek dla dzieci, obrazów, figurek zwierząt, aniołów, po wazony i kapelusze.

Na naszym kursie nauczymy się jak tworzyć ozdoby na choinkę gwiazdki, aniołki… i co pewne nasze ozdoby będą w pełni ekologiczne i niepowtarzalne.

Prowadzenie:

Anna Bezuglova, jest z Ukrainy- studiuje w Polsce w Zamościu.
„Każdy człowiek w swoim życiu ma jakieś zainteresowanie, hobby. W moim przypadku jest to rękodzieło czyli robienie różnych rzeczy ze słomy, którym się zajmuję się ponad 8 lat. Ten rodzaj sztuki jest bardzo rzadki, bo potrzebuje dużo cierpliwości, pomysłów, chęci i miłości do tej sprawy. Jestem bardzo wdzięczna za ten talent Bogu i mojej ulubionej nauczycielce – Marii Krawczuk, słynnej mistrzyni Ukrainy, znanej na cały świat słomkarki. Moim zdaniem, materiał „ze złota” jest najfajniejszy, bo na codzien spotykamy się z różnymi rzeczami zrobionymi np. z plastiku, a w tym przypadku mamy materiał naturalny, ekologiczny, który nie ma żadnego szkodliwego wpływu na zdrowie człowieka. Moje zainteresowania przyniosły mi mnóstwo znajomych a także możliwość zarabiania pieniędzy. Cieszę swoich bliskich zrobionymi własnoręcznie prezentami, uczestniczę w różnych konkursach i festiwalach. Mam w swoim „słomkarskim archiwum” różne przedmioty: wazony, zabawki dla dzieci, obrazy, zwierzęta, kwiaty, anioły, biżuterię i kapelusze. Wszystkich zachęcam: starajcie się, róbcie coś dobrego dla innych i siebie a osiągnięcie sukces, który da możliwość samorealizacji i znalezienia swego miejsca w życiu.”

Zapisy:

- pod adresem e-mailowym: kursy@stacja-kreacja.pl (prosimy o podawanie nr. telefonu kontaktowego)

- pod nr.telefonu: 604 428 456

Koszt kursu i opłaty:

75 zł za 3 godzinny kurs

- na numer konta Mbank: 31 1140 2004 0000 3002 7403 6736

(w tytule przelewu proszę podawać imię i nazwisko, nazwę i datę kursu)

- w siedzibie Stacji Kreacji